Kto chce rządzić ludźmi, nie powinien ich gnać przed sobą, lecz sprawić, by podążali za nim...

 

       is4you dla Menadżera

is4you wspiera w rozwojui towarzyszy w drodze rozwoju osobistego i zawodowego Menadżerów w formie indywidualnych procesów dostosowanych do ich potrzeb i sytuacji,oraz nakierowanych na realizację celów zawodowych w zgodzie z indywidualnymi wartościami.

Współpracujemy z Menadżerami, którzy chcą pracować nad sobą,dążyć do świadomego zarządzania ludźmi i budowania przywództwa z „ludzką twarzą”.

Pracę opieramy o następujące narzędzia: coaching, mentoring, pogłębiony wywiad, najlepsze praktyki biznesowe nakierowane na skuteczny rozwój umiejętności.

Dla nas w is4you sukces w zarządzaniu to nowoczesna wiedza i narzędzia zarządzania, z których we właściwy sposób korzysta autentyczny i spójny w swojej postawie menadżer, który umie i wie, jak to robić, jest świadomy oraz rozumie swoje emocje, wartości i potrzeby.

 

Procesy opracowujemy indywidualnie m.in. w obszarach:

  • strategia wyjścia z organizacji i wejścia do nowej,

  • rozwój osobisty a zarządzanie zespołem – budowanie relacji,

  • zarządzanie zmianą,wewnętrzna motywacja,

  • budowanie przywództwa,

  • planowanie kariery,

  • budowanie wizerunku na rynku pracy,

  • towarzyszenie w poszukiwaniu pracy,

  • wsparcie w procesie wypalenia zawodowego.

 

W procesie koncentrujemy się na Menadżerze, jego indywidualnych potrzebach i wartościach, doświadczeniach, potencjale. Opracowany indywidualnie proces w swoich działaniach oparty jest na metodologii coachingu, mentoringu, konsultingu. Skierowany jest na uzyskanie równowagi w ujęciu holistycznym: serca, rozumu, duszy i ciała.

Realizujemy również warsztaty integrujące dla Menadżera i jego Zespołu. Prowadzimy coaching i mentoring: indywidualny, przywództwa, zespołowy. Z is4you zmienisz perspektywę!

Zapraszamy do kontaktu. Podczas pierwszego bezpłatnego spotkania poznamy się i zidentyfikujemy Twoje potrzeby. Po spotkaniu otrzymasz propozycję indywidualnego procesu przygotowanego w oparciu o analizę Twoich potrzeb.

Spotkajmy się w dogodnym dla Ciebie miejscu!

Formularz kontaktowy

© 2015. is4you. All Rights Reserved
Liczba odwiedzin: 31685