Szczęście to jedyna wartość, która się mnoży, jesli się ją dzieli...

    

    Beata Piesio

Jest inicjatorką, współzałożycielką i partnerką biznesową is4you ekspertem HR, coachem EMCC, trenerką rozwoju osobistego, doradcą zawodowym oraz propagatorką świadomego życia.
W swojej pracy łączy wieloletnie doświadczenie w biznesie i pasję do psychologii z podejściem coachingowym. Swoim klientom pomaga rozwijać zdolności, odkrywać ich zasoby, potencjał i osiągać wyznaczone cele. W relacji z drugim człowiekiem buduje wzajemne zaufanie i szacunek.
Wieloletnie doświadczenie menedżerskie na różnych szczeblach w obszarze HR zdobywała w polskich i międzynarodowych organizacjach w różnych etapach rozwoju od start’up przez intensywny rozwój biznesu, restrukturyzacje, sprzedaż i fuzje, w szerokim spektrum branż: it / nowych technologii, mediowej, digitalowej, medycznej, ubezpieczeniowej, finansowej, gastronomicznej. Specjalizuje się w zarządzaniu pełnym obszarem personalnym - od budowania do realizowania funkcji HR, skutecznie wdrażając rozwiązania HR wspierające rozwój i efektywność organizacji.
Doświadczony i skuteczny rekruter, twórca strategii employer branding oraz programów adaptacji nowych pracowników. Skutecznie budowała i rozwijała organizacje, realizowała projekty w zakresie zmiany kultury organizacyjnej, rozwoju przywództwa oraz efektywności organizacji min. systemy ocen, ścieżki karier, procesy HR, systemy motywacyjne.
Absolwentka Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni, Marketingu i Zarządzania w Warszawskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej, programu doskonalenia i rozwoju umiejętności menedżerskich Management 2006TM w Canadian International Management Institute ICAN we współpracy z Harvard Business School Publishing. Jest również certyfikowanym Coachem EMCC - posiada Certyfikat Coach Praktyk Biznesu EMCC (International EMCC EQA Practicioner Coach), Certyfikat umiejętności trenerskich i pracy ze światem Akademii Psychologii Zorientowanej na Proces oraz Certyfikat Konsultanta narzędzia psychometrycznego Extended Disc.
Coachem i trenerką rozwoju osobistego została poszukując własnej drogi do szczęścia. Obecnie jako doradca i praktyk wspiera firmy w zakresie opracowywania i wdrażania efektywnych rozwiązań wspierających realizację strategii biznesowych. Jako coach, trener rozwoju osobistego oraz propagatorka świadomego życia realizuje swoją pasję tworząc is4you, wspierając w rozwoju i towarzysząc klientom indywidualnym i biznesowym w drodze poszukiwania szczęścia osobistego i biznesowego, zgodnie z zasadami Kodeksu Etycznego EMCC.
Jest inspirującą idealistką zorientowaną na wspieranie ludzi. Pomaga i wspiera ich w odkrywaniu i rozwijaniu potencjału oraz ich wewnętrznej motywacji. Potrafi wzbudzać w ludziach wiarę i pomagać im w odkrywaniu przez nich samych mocne strony i odnajdywać aspiracje do realizacji wyzwań. Cechuje ją empatia, intuicja i zaufanie do ludzi. Patrzy na wyzwania z szerokiej perspektywy, potrafi wskazywać możliwości tkwiące w przyszłości, motywować do rozwoju oraz realizacji przyjętych zamierzeń.
 

                                                                   Katarzyna Szymańczak         

Jest współzałożycielką i partnerką biznesową is4you, ekspertem HR, mentorem, doradcą zawodowym oraz behawiorystą zwierzęcym.
Wieloletnie doświadczenie zawodowe w obszarze HR dało jej solidną wiedzę związaną z wdrażaniem rozwiązań HR, mentoringiem, doradztwem kariery oraz całym spektrum funkcjonowania organizacji. Pracowała w małych i średnich przedsiębiorstwach, jak również w korporacjach, na stanowiskach kierowniczych, w różnorodnych sektorach m.in. ubezpieczeniowym, produkcyjnym, logistycznym, paliwowym, nowych technologiach. Realizowała projekty dotyczące obszaru kompetencji, oceny pracowniczej, motywacji, budowania strategii HR.
Była odpowiedzialna za wdrażanie narzędzi z obszaru HR, programów rozwojowych dla pracowników, rekrutację i selekcję, budowanie zespołów, a także employer branding, nadzorowała również administrację kadrową i obszar wynagrodzeń. Ukończyła studia o specjalności: Polityka Społeczna na Uniwersytecie Warszawskim.
Jako „wieczny” student, który niezmiennie znajduje radość w zdobywaniu nowej wiedzy i umiejętności ukończyła również podyplomowe studia z zakresu Psychologii Zarządzania Personelem na Uniwersytecie Warszawskim, MBA dla kadry HR w Akademii Leona Koźmińskiego, Psychologię Zwierząt w Collegium Humanitatis oraz wiele szkoleń z zakresu rozwoju pracowników, narzędzi HR, kompetencji osobistych, prezentacyjnych i przywódczych.
W pracy z Klientami bazuje na partnerskiej relacji, która pozwala na trafną diagnozę i właściwy rozwój potencjału. Wspiera ich swoją wiedzą i doświadczeniem oraz buduje relacje oparte na szacunku i zaufaniu. Stymuluje do głębokiej autorefleksji, dokonywania odpowiedzialnych wyborów i świadomego zarządzania swoim życiem. Bardzo ważna jest dla niej uczciwość osobista i biznesowa oraz działanie „po ludzku” w biznesie, w stosunku do Pracowników, Klientów i ich organizacji.
Doświadczenie życiowe pozwala jej z dystansem podchodzić do wyzwań związanych zarówno z karierą zawodową, rodzicielstwem, jak i wyzwań dnia codziennego. Inspiracji w radzeniu sobie ze zmianami stawianymi przez otoczenie zewnętrzne i wnętrze człowieka poszukuje również w sposobach stosowanych przez uznanych coachów, mentorów i trenerów.
Od dziecka interesował ją świat zwierząt i roślin, który przenikał do świata ludzi. Zafascynowana tym światem i zachowaniami zwierząt uczy empatii i wrażliwości na inność. Wg niej równowaga pomiędzy naszym życiem „zewnętrznym” i „wewnętrznym” jest receptą na szczęśliwe życie.
Uważa, że niemal nic nie dzieje się bez naszego udziału, każdy z nas kreuje swoją rzeczywistość i za Peterem Druckerem powtarza: "najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie".
© 2015. is4you. All Rights Reserved
Liczba odwiedzin: 31675