Trzeba wielu lat by znaleźć przyjaciela, dobrego partnera biznesowego, a wystarczy chwila by go stracić…

 

      Partnerzy i Przyjaciele is4you

 
Antczak Julia
 
Maturzystka rocznika’ 2014 i absolwentka XVI Liceum Ogólnokształcącego im. Stefanii Sempołowskiej w Warszawie oraaz absolwentka Projektowania Graficznego Warszawskiej Szkoły Reklamy. Z planem na spełnione życie, który konsekwentnie realizuje!

Obecnie studentka na Wydziale Historii Sztuki Uniwersytetu Warszawiskiego.

Jak sama o sobie mówi jej silną stroną jest obraz. Dla nas ta silna strona to talent! Julia jest pomysłodawczynią i autorką logois4you. Trzymamy kciuki za jej rozwój i życzymy realizacji marzeń!
 
 
Bogucka Małgorzata
Absolwentka Wydziałów Marketingu i Zarządzania oraz Finansów i Bankowości Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego w Warszawie. Od kilkunastu lat związana z branżą ubezpieczeniową jako Menedżer Produktów Ubezpieczeniowych dla klientów indywidualnych i korporacyjnych.Jej marzeniem od zawsze było połączenie pracy zawodowej z misją wewnętrzną niesienia pomocy innym.
Osobistą drogę poszukiwań rozpoczęła od ukończenia Fizjoterapii. Jako propagatorka świadomego i zdrowego sposobu życia oraz w drodze poszukiwań w ramach medycyny naturalnej dotarła do Lone Sorenson, światowej sławy terapeutki, która opracowała i opatentowała metodę neu­ro­re­flek­so­lo­gii.
Małgorzata jest dyplomowanym Refleksologiem (m.in. w zakresie tera­pii neuroodruchowej twarzy, neu­ro­re­flekso­lo­gii stóp — Pra­xis Vertebralis, tybe­tań­skiej reflek­so­lo­giia karku i głowy oraz w zakresie tera­pii estetycznych - japoń­ski Cosmo­Li­Sting) i w ten sposób realizuje swoją pasję pomagania innym i dzielenia się wiedzą o zdrowym sposobie życia i dbania o swoje ciało.
 Małgorzata wspiera is4you w realizacji procesów indywidualnych.
 
 
Dessoulavy-Bartoszuk Klaudia

Absolwentka filologii angielskiej Warszawskiej Szkoły Psychologii Społecznej. Z wykształcenia i zamiłowania anglofilka.
Od wielu lat realizuje się zawodowo jako lektorka i tłumaczka pisemna języka angielskiego. W życiu kieruje się maksymą- 'The Glass is always half full'; wierząc, że pozytywne nastawienie jest kluczem do każdego sukcesu.

Klaudia wspiera is4you w realizacji projektów biznesowych oraz procesów indywidualnych.
 
 
Furmiński Marcin

Handlowiec z ponad 20 letnim doświadczeniem w sprzedaży produktów i usług. Skutecznie wykorzystujący narzędzia marketingowe oraz techniki sprzedaży w osiąganiu celów. Z niekwestionowaną swobodą podejmuje nowe wyzwania i zdobywa nowe szczyty.
Cechuje go komunikatywność, nastawienie na Klienta i umiejętność budowania długofalowych relacji. Otwarta osobowość i umiejętności adaptacji pomagają mu szybko zdobyć wiedzę na temat Klientów, dla których chce świadczyć usługi i poznać ich potrzeby. Skuteczny negocjator.
Marcin wspiera is4you w pozyskiwaniu Klientów oraz realizacji projektów biznesowych.

Jankowicz Beata

Absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Handel Zagraniczny oraz licznych kursów w obszarze marketingu i rozwoju kompetencji zarządczych. Manager z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu i realizacji strategii marketingowych, sprzedażowych i public relations w organizacjach z różnych branż. Specjalizuje się we wdrażaniu nowych produktów i usług na rynek, zarządzaniu markami oraz przygotowywaniu strategii komunikacji.
Marketingowiec z pasji i powołania. Na co dzień ścisły, poukładany umysł z kreatywnym podejściem do realizacji projektów. Po godzinach, zapalona amatorka śpiewania i spełniona kobieta, z sukcesem łącząca rolę matki i lidera w biznesie.
Na dobrą kawę zawsze da się zaprosić. Wierzy, że każdy trudny temat ma jakieś pozytywne rozwiązanie. Wystarczy tylko się nad nim pochylić i chcieć go rozwiązać.
Beata wspiera is4you w realizacji projektów biznesowych oraz procesów indywidualnych.

Korwin-Wierzbicka Anna

Licencjonowana kosmetyczka, linergistka i wizażystka, z 25 letnim doświadczeniem zawodowym, które zdobywała pracując dla renomowanych firm kosmetycznych m.in. Christian Dior.
Ukończyła specjalistyczne kursy makijażu permanentnego oraz wiele kursów doszkalających z dziedziny kosmetologii, nowych trendów, technik makijażu i wizażu, narzędzi i procedur używanych w kosmetologii. Do pracy używa wyłącznie nowoczesnych urządzeń i kosmetyków renomowanych firm a dezynfekcja i sterylizacja to jej drugie JA. Stale podnosi kwalifikacje i polepsza jakość świadczonych przez siebie usług, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach. Z całą odpowiedzialnością i ogromną wiedzą dobierze odpowiedni program zabiegów leczniczych, pielęgnacyjnych czy anti-age. Odmłodzi ciało, masażem poprawi nastrój, pomoże stworzyć odpowiedni wizerunek.
Ma świadomość roli pracy z ciałem w drodze poszukiwań równowagi w holistycznym podejściu do człowieka. Jej pasją jest drugi człowiek, a realizuje ją w pracy zawodowej pomagając Klientom stworzyć wizerunek spójny z ich potrzebami. Spełnia się również w roli matki i żony.
Anna wspiera is4you w realizacji procesów indywidualnych.
 
 
 
Rzepka Sylwia

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Uzyskała uprawnienia księgowe w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce, ukończyła m.in. kurs z zakresu MSSF ze szczególnym uwzględnieniem konsolidacji sprawozdań finansowych. Wieloletnie doświadczenie w obszarze księgowości i rachunkowości zdobywała w branży ubezpieczeniowej na stanowiskach menadżerskich różnego szczebla, od Księgowej do Głównej Księgowej i Dyrektora Departamentu Rachunkowości.
Z pasji fotografka i podróżniczka. Ukończyła Warszawską Szkołę Fotografii i Grafiki.
Z aparatem zwiedza świat, utrwalając w obiektywie miejsca, ludzi, sytuacje i zdarzenia. Fotografie Sylwii ukazują ludzkie emocje, utrwalają historie i krajobrazy, które pobudzają ludzką wyobraźnię. Dzięki pasji może zatrzymać czas w miejscu i spojrzeć na życie z innej perspektywy.
Sylwia wspiera is4you w realizacji projektów biznesowych oraz procesów indywidualnych.
Szczepański Damian

Doktor nauk prawnych i adwokat, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ekspert w zakresie prawa gospodarczego i zamówień publicznych.
Posiada doświadczenie w reprezentowaniu Klientów w sprawach sądowych z zakresu prawa karnego, cywilnego, gospodarczego i prawa pracy oraz w postępowaniach przed organami administracji publicznej.
Od 2006 r. prowadzi Kancelarię Szczepańscy wraz z żoną Adwokat Moniką Szczepańską, która specjalizuje się w sprawach rodzinnych. Wspiera na co dzień w podejmowaniu decyzji wielu klientów indywidualnych i przedsiębiorców.
Damian is4you wspiera w realizacji projektów biznesowych oraz procesów indywidualnych.
damian.szczepanski@kancelaria-szczepanski.pl 

+48 608 442 326 
 
© 2015. is4you. All Rights Reserved
Liczba odwiedzin: 31683